Co robimy?

Dlaczego my?

Jesteśmy serwisem działającym na własnych , specjalnie opracowanych metodach. Są one wynikiem naszego 15-letniego doświadczenia z zakresu naprawy oraz ostrzenia łyżew.
Specjalizujemy się w kompleksowym serwisie łyżew. Przez lata zyskaliśmy zaufanie i zadowolenie setek klientów z całej Polski.
Oferujemy profesjonalny serwis w zakresie ostrzenia, profilowania i konserwacji łyżew.
Zajmujemy się montażem i demontażu płóz oraz mocowaniem oczek i haków w butach hokejowych i figurowych.
Jesteśmy w stanie naprawić większość usterek. Posiadamy szeroki wachlarz części zamiennych ( klamry, paski, nity, oczka haki), które montujemy przy pomocy specjalistycznych maszyn.

DZIĘKI NASZYM METODOM OSTRZENIA ZYSKASZ SAME KORZYŚCI:

Lepsza kontrola, skręcanie i przyspieszenie
Po naszym procesie ostrzenia, łyżwiarze będą mieli lepszą kontrolę nad ich łyżwami. Nasza metoda zapewni większy poślizg, lepszy kontakt z lodem, gładkość ostrzy i szybsze wchodzenie w zakręty.

Dokładność w ostrzeniu
Ten sam proces ostrzenia przeprowadzany jest na obydwu łyżwach. Ostrzenie będzie przebiegało tak samo za każdym razem. Jeśli będziesz chciał dokonać zmian, po prostu przynieść je z powrotem, a my ponownie je naostrzymy według twoich upodobań.

Brak nierówności i wad
Płozy, które nie zostały wykończone przez nas mogą mieć nierówności, które powstały przez ostrzenie na złej maszynie lub są powodem braku wiedzy osoby ostrzącej. U nas otrzymujesz swoje płozy perfekcyjnie naostrzone i gotowe do jazdy.

Mniejsze tarcie = mniejsze zmęczenie
Dzięki specjalnym preparatom wasze płozy będą miały najlepszą gładkość jaką tylko ostrzenie może zapewnić . Nie tylko będziecie się szybciej poruszać, ale także odczujecie mniejsze zmęczenie podczas treningów, czy długich jazd.